» Oprogramowanie Asseco WAPRO


» Szybka nawigacja: Home | O Firmie | Promocje | Serwis | Mapa strony | KontaktProgramy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego dla nich pakietu do zarządzania.

W ofercie marki Asseco WAPRO znajdują się także dwie specjalistyczne linie - Asseco WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych oraz Asseco WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej.

Oprogramowanie Asseco WAPRO obejmuje szereg aplikacji wspomagających pracę w różnych obszarach działania przedsiębiorstwa. Systemy mogą być z powodzeniem używane niezależnie od siebie. Jednak aby skutecznie zarządzać firmą oraz efektywnie wykorzystywać pełnię możliwości programów warto wdrożyć ich cały komplet. Poszczególne moduły będą kompleksowo wspierały dział sprzedaży, finansów i księgowości oraz kadr i płac, wymieniając między sobą dane. Zaletą oprogramowania będzie jego pochodzenie - od tego samego producenta. Dzięki temu współpraca systemów będzie odbywać się w sposób jednolity, spójny i optymalny, z pełnym wykorzystaniem efektu synergii.

Oczywiście wdrażany zestaw programów nie musi obejmować wszystkich aplikacji – w zależności od potrzeb firmy można je dowolnie łączyć i wdrażać częściowo, w miarę upływu czasu uzupełniając o nowe elementy.

Efekty synergii są szczególnie widoczne w przypadku zestawienia ze sobą takich systemów, jak np.
W obszarze sprzedaży i logistyki – systemy WF-Mag i WF-Mag Mobile 2
W obszarze obsługi klienta – systemów WF-Mag i WF-CRM
W dziedzinie księgowości – programów WF-FaKir, WF-bEST i WF-Gang
Współpraca kompleksowa w wielu obszarach - można także zestawiać ze sobą produkty z różnych obszarów, uzyskując wyjątkowo pozytywne efekty, co widać najlepiej na przykładzie kompletu obejmującego systemy WF-Mag, WF-FaKir i WF-Analizy.