» Drukarki etykiet DYMO

» Szybka nawigacja: Home | O Firmie | Promocje | Serwis | Mapa strony | KontaktDrukarki DYMO są szybkie, nawet gdy wykonują największe zadania. Dlatego są idealne do szybkiego i wydajnego drukowania dużych ilości etykiet. Zobacz poniżej, co mamy na myśli.

Chcesz jak najszybciej drukować serie etykiet, bez korzystania z głównej drukarki (tej w przejściu między biurkami, w której zawsze zacinają Ci się arkusze etykiet)? Teraz możesz drukować zawierające grafikę i inne elementy etykiety o wysokiej rozdzielczości, przeznaczone na koperty, paczki, segregatory, teczki, płyty CD i DVD, dyskietki, identyfikatory i wiele innych.

Kluczem do szybkiego "drukowanie seryjnego" jest oprogramowanie drukarek DYMO LabelWriter - jest zgodne z Twoimi ulubionymi programami, na przykład Microsoft Word i Outlook, Palm Desktop 4.0 i nowszymi oraz ACT! i wieloma innymi.

Aby wydrukować czytelne, precyzyjne etykiety adresowe, po prostu zaznacz tekst w dokumencie i kliknij ikonę DYMO na pasku narzędzi. Ponieważ drukarki LabelWriter pracują w technologii termosublimacyjnej, a tworzone wydruki mają rozdzielczość 300 dpi, możesz uzyskiwać profesjonalne rezultaty, nie przekraczając budżetu - technologia druku termicznego nie wymaga wymieniania wstążek barwiących, tuszów ani kaset z atramentem. Etykiety LabelWriter mają tusz w sobie!

Drukowanie kodów kreskowych: w ruchu czy przy stanowisku pracy? W obu wypadkach dysponujemy drukarkami etykiet, które spełnią Twoje wymagania w ramach każdego budżetu - małego czy dużego. Drukowanie etykiet z kodami kreskowymi to dopiero początek listy ich możliwości.

Nasze drukarki etykiet oferują Ci dwa inteligentne, łatwe i zrozumiałe sposoby umieszczenia kodów kreskowych na etykietach. Każdy model dysponuje wieloma funkcjami, w tym typową klawiaturą QWERTY oraz szeroko rozstawionymi klawiszami, co pozwala na szybkie wprowadzanie danych.

Dlaczego rezygnować z najwyższej dostępnej rozdzielczości? Zwłaszcza podczas drukowania obrazów na etykietach, które tak bardzo świadczą o Tobie i Twojej firmie. Produkty firmy DYMO gwarantują, że każdy z drukowanych obrazów będzie stanowił powód do osobistej dumy. Podczas gdy inni producenci mogą sobie myśleć, że etykiety powinny być nudne - Ty wręcz przeciwnie! Masz do dyspozycji bogatą ofertę produktów DYMO, które drukują, używając największego zestawu czcionek. Dzięki nim Twoje etykiety będą odróżniały się od wszystkich innych. Nasze drukarki etykiet mogą drukować etykiety zawierające wiele czcionek na dwa sposoby. Możesz wybrać model biurkowy czy też współpracujący z komputerem, z rozbudowaną pamięcią, w której są przechowywane wydrukowane etykiety, funkcją drukowania w orientacji pionowej lub poziomej oraz wygodną klawiaturą QWERTY, przy użyciu której możesz szybko wprowadzać tekst.